Individualios gamybos dažytos durys (pagal užsakymus)

 
NAUJO TIPO DURYS - ATVIRKŠTINIO VARSTYMO, BEAPVADINĖS
ATVIRKŠTINIO VARSTYMO - tai tokios durys, kurias galima atidaryti į patalpos pusę, o staktos storio nesimato, varčia susilygina su koridoriaus ar kitos patalpos siena. Šioms durims naudojami specialūs paslėpti vyriai ir sudėtingos konstrukcijos stakta.
Durų komplektacija su apvadais arba be apvadų. Stakta iš klijuoto medžio arba iš aliuminio. Durų apdaila - faneruotos, dažytos, laminuotos arba gruntuotos. Gruntuotos - tai reiškia, kad šį paviršių pats užsakovas gali nusidažyti tokia spalva kaip ir sienos, uždėti dekorą arba apklijuoti tapetais ir tada durys taps NEMATOMOS. Kaip montuoti duris su aliuminio stakta rekomenduojame pasidomėti prieš formuojant sienas.
BEAPVADINĖS - tai durys be apvadų su paslėptais vyriais ir sudėtingos konstrukcijos stakta. Apdaila kaip ir visų individualiai gaminamų durų.
BEAPVADINIŲ DURŲ PAVYZDŽIAI
BEAPVADINIŲ ARBA ATVIRKŠTINIO IR TRADICINIO VARSTYMO DURŲ GALERIJA    
PAGAL UŽSAKYMUS GAMINAMŲ DAŽYTŲ DURŲ PAVYZDŽIAI
Tai prestižinės dažytos vidinės durys tiems, kurie mėgsta klasiką, išskirtinį dizainą. Durys dažomos poliuretaniniais dažais pagal spalvų katalogus RAL arba NCS.
Vyriai, stiklas, rankenos pagal kliento pageidavimą
.

Visus kitus individualiai gaminamus dažytų durų modelių pavyzdžius galima peržiūrėti "Individualios gamybos faneruotos durys".